MBA – Powerful Leadership to praktyczny Program Transformacji Przywództwa - ZAPRASZAMY !

MBA – Powerful Leadership to praktyczny Program Transformacji Przywództwa - ZAPRASZAMY !

23.10.2023
MBA – Powerful Leadership to praktyczny Program Transformacji Przywództwa - ZAPRASZAMY !

Dyplom MBA – Powerful Leadership AACSB to praktyczny Program Transformacji Przywództwa organizowany przez Youniversity. Program posiada akredytację Leadership and Business Excellence Institute, będącego jednostką naukową Fundacji IT Leader Club Polska, członka amerykańskiego Association to Advance Collegiate Schools of Business. AACSB to międzynarodowa organizacja akredytująca szkoły biznesu i programy związane z zarządzaniem, promująca doskonałość w edukacji biznesowej.

MBA – Powerful Leadership nie jest kolejną akademią menedżerska. Udział w programie i pozytywne przejście certyfikacji równoznaczne jest z uzyskaniem najbardziej prestiżowego dyplomu MBA – Powerful Leadership oraz certyfikatu Powerful Leadership Poziom Manager.

Przez ponad 18 lat, pracując z organizacjami w Polsce i na świecie, Grupa Leanpassion certyfikowała ponad 40 000 menedżerów. W dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym firmy poszukują skutecznych sposobów, jak rosnąć na wydajności, adaptować się do zmian oraz szybko widzieć wyniki w rachunku zysków i strat. Kluczową rolę w osiągnięciu tych priorytetów odgrywa lider, który stoi na pierwszej linii kontaktu z pracownikami, ma największy wpływ na ich zaangażowanie i efektywność.

MBA – Powerful Leadership, stanowiący synergię doświadczenia, technologii i nowoczesnego sposobu rozwoju, koncentruje się na 4 perspektywach skutecznego przywództwa: Leading with Purpose, Leadership 734, Effective Team Management, Leading Towards Future.

Składający się z 12 modułów program wsparty jest narzędziami rozwojowymi lidera Lumina Spark, Leadership 734, Digital Leader oraz rocznym dostępem do serwisurozwojowegoYouniversity. Kompetencje, które nabędą absolwenci MBA – Powerful Leadership, bazowane są na globalnym modelu kompetencji SFIA oraz kompetencjach przyszłości World Economic Forum.

Ten intensywny, 8-miesięczny certyfikowany program to bardzo praktyczna droga rozwoju skutecznych liderów, oparta na przeprowadzeniu fizycznych zmian w organizacji oraz obronie projektu transformacji przywództwa.
Nie szkolimy, a rozwijamy liderów i transformujemy organizacje.

W przypadku zainteresowania prosimy pisać do Fundacji: ##qxjgd#at#xiatpstg.dgv.ea##

Ulotka: